טיפול אישי

חוויות הילדות שלנו הן גורם משמעותי בעיצוב האנשים הבוגרים שהפכנו להיות. במהלך הטיפול תשומת הלב מופנית לרגע הזה, מה קורה לאדם בחוויה הפנימית שלו מול המציאות שבחוץ.  המודעות העצמית לחוויה הפנימית מאפשרת לאדם לחתור באופן מלא ופתוח יותר לעבר מטרותיו האישיות ומימוש צרכיו להמשך צמיחתו הנפשית  במהלך הטיפול אני משתמשת בכלים מעולם הגשטאלט וה-. NLP (מה זה? אפשר לקרוא כאן).

אני ניגשת לטיפול מתוך תפיסה הוליסטית שלפיה איכות מערכת היחסים שיש לאדם עם עצמו תשפיע על מערכת היחסים שיש לו עם הסביבה וההיפך. לשם כך אנחנו עובדים על נושא מבפנים החוצה או מבחוץ פנימה.

במקרים רבים אנו מגיבים באופן אוטומטי ובמצבים מסוימים התגובה מלווה בעוצמת רגש גבוהה, וכאשר נזהה את הדפוסים הללו נוכל לבצע שינוי מהותי באופן החשיבה, הרגשות והתחושות בגוף ובכך לאפשר לעצמי לבצע בחירות מדויקות יותר.

כאשר אנחנו לומדים לזהות את החלקים שמרכיבים אותנו ומעכבים אותנו מלהתקדם, אנחנו יכולים ללמוד גם איך לא להזדהות איתם, וכך ליצור שינוי שיקדם אותנו לעבר המטרות שלנו.

כל התשובות נמצאות אצל האדם ותפקידי כמטפלת הוא לסייע לו לגלות אותן באמצעות חיבור לכוחות והעוצמות הקיימים בתוכו , שינוי השפה הפנימית ופיתוח המודעות למחשבות, הרגשות ולתחושות.

אז מה קורה במהלך הטיפול?

במפגשים הראשונים את תגדירי את מטרותייך וציפיותייך, ויחד נבדוק אילו חסמים מעכבים אותך ומהן האמונות המגבילות שלך. תפתחי את ההקשבה לקול הפנימי ותפעלי למען המציאות שאותה את רוצה לחיות. הקליניקה שלי היא מקום בטוח שבו את מוזמנת לפתוח אל הלב באווירה מכילה ואמפתית כדי שנוכל לדייק את הדרך הייחודית לך.

במהלך הטיפול נתקדם תוך רכישת כלים פרקטיים כבר מהפגישות הראשונות שתוכלי להתחיל ליישם בחיי היומיום. מדובר בתהליך מעצים ומרגש, שאמנם נדרשת לו סבלנות אך התגמול הוא נפלא – גילוי העוצמות שבך כדי ליצור מציאות חדשה!

את מוזמנת ליצור קשר ולערוך עימי שיחת ייעוץ טלפונית חינם כדי שנבדוק ביחד מה מעסיק אותך ומה היית רוצה להכניס לחייך.

השינוי מתחיל באישה אחת – הגיע הזמן לבחור בעצמך!

רוצה לדעת עוד, אפשר ליצור עימי קשר ולגלות בשיחה קצרה!