אודות קרן סגל

קרן סגל היא מגשרת העוסקת בתחום זה בהצלחה רבה. הידע הרב והניסיון שהיא רכשה עם השנים בכל הקשור להתנהלות של גורמים שונים כמו עובדים, אנשי עסקים, הנהלות של ארגונים, אנשים בקהילה הובילו להיותה מגשרת מיומנת ומוערכת.

תפיסת העולם שלי דוגלת ביצירת שינוי תרבותי וחשיבתי כדי שאנשים הנמצאים בסכסוכים  יבחרו בדרך של תקשורת ומו"מ לפתרון המחלוקת ולא יפעלו דרך עורכי דין ובתי משפט, אלא יפנו מבחירה לקיום הליך גישור.

בין המקרים שבהם גישרתי   היו פערים גדולים  בין הצדדים השונים  אשר בסופו של הליך הגישור, הצדדים הגיעו להבנות ולידי הסכם. תחומי הגישור שבהם אני עוסקת :

  • גישור עסקי
  • גישור ארגוני
  • גישור בקהילה
  • גישור בין דורי – הגיל השלישי

 

 כל גישור חדש כולל מפגש עם הצדדים כדי להבין את פרטי המקרה על כל רבדיו ואת תפיסת העולם (צרכים ואינטרסים) של כל אחד מהצדדים הרלוונטיים.

הצדדים יכולים להגיע להליך הגישור עם עורכי דינם והם יכולים לסייע בתהליך. במידה ועורכי הדין אינם שותפים לתהליך ,ניתן להתייעץ איתם בכל שלב או עם כל גורם אחר/נוסף שהצדדים חפצים בו.

יכולת ההקשבה וההכלה שליהן ייחודיות,  אני מסייעת לצדדים לגבש את ההסכמות ומובילה אותם לפתרונות יצירתיים תוך נתינת משקל למערכת היחסים בין הצדדים במטרה לשמר ולחזק את הקשרים בין הצדדים גם בסיום המחלוקת .

אני אשת מקצוע נייטרלית.  אני לא  שופטת, מבקרת  או מוסמכת להחליט עבור הצדדים. ההיצע של הפתרונות מגיע לרוב מהצדדים ובמידת הצורך, אני מציעה פתרונות יצירתיים אפשריים שיובילו לסיום המחלוקת.

הצדדים יגיעו להסכם מתוך בחירה לסיים את המחלוקת ולפתוח דף חדש .

 

דרך הפעולה האישית ,האמינה והניטרלית  שלי, יוצרת התנהלות הגונה סביב שולחן הדיונים ולכן רוב הגישורים הנערכים באמצעותי מסתיימים בהסכם גישור.

זקוקים לייעוץ? צרו קשר!

סגירת תפריט